Hakkımızda

Hakkımızda

Hakkımızda

Uşak'ta kurulan ilk evden eve nakliyat firmalarından olan Uşak Evden Eve Nakliyat 1969'dan beri nakliyecilik hizmeti ve 1988'den beri ise Uşaklılara evden eve nakliyat hizmeti vermektedir.

Yıllardır müşteri memnuniyetini ön planda tutması ve dürüstlük ilkesinden şaşmaması sayesinde bugün bir çok evden eve nakliyat firması olmasına rağmen Uşaklıların en çok tercih ettiği evden eve nakliyat firması olmaktan gurur duyuyoruz. Uşak Evden Eve Nakliyat en eski firma olmasına rağmen zamana ve yeniliklere en hızlı ayak uyduran evden eve nakliyat firmasıdır. Uşak Evden Eve Nakliyat artık müşterilerine asansörlü nakliyat hizmeti veriyor. 10 yıldır Uşak'ın gelişen ilçelerinde de müşterilerimize hizmet veriyoruz.

Uşak Evden Eve Nakliyat; çok talep gören bir firma olmasına rağmen günde 2 taşımadan fazlasını yapmamaktadır. Çünkü tamamen kendi personelimizle çalışmaktayız ve para kazanmak adına işçi pazarlarından toplama personel alıp bize güvenen müşterilerimizin evine yollayamayız. Dolayısıyla "az iş yapalım ama temiz iş yapalım" diyoruz. Yıllardır hiç bir müşterimizi yarı yolda bırakmadık, her zaman taşıma günü ve saatinde adresinizde olduk. Hiç bir işimizi yarım bırakmadık, hem şehir içi hem de şehir dışı taşımalarda müşterilerimizi zarar etme pahasına da olsa mağdur etmedik, bunu acı taşıma tecrübeleri olanlar iyi anlarlar.

Uşak Evden Eve Nakliyat bu sektörde öyle güvenilir bir firmadır ki bazı firma sahipleri "MÜŞTERİNİN GÜVENİNİ SAĞLAMAK İÇİN BEN UŞAK EVDEN EVE NAKLİYAT İLE ÇALIŞTIM" diyebilmekteler.

Şirketimiz kuruluşundan bu yana başarı ile sunduğu ve geliştirdiği hizmetler sayesinde yerel ve bölgesel düzeyde önemli başarılara adını yazdırmış ve ülke ekonomisine büyük katkılar sağlamıştır. Bu başarının ve gelişimin arkasında nitelikli insan kaynağımız, bilgi birikimimiz ve güvene dayalı iş ilişkilerimiz yer almaktadır. İşbirliği içerisinde olduğumuz tüm kurum ve kuruluşlarla tesis etmiş olduğumuz karşılıklı güven, çalışma anlayışımızın en önemli değerini oluşturmaktadır. Güvene dayalı güçlü ilişkilerimizin bundan sonraki süreçte de tüm paydaşlarımız ile sürdürülmesi en önemli gayretimiz olacaktır.
 
Çalışmalarında kaliteyi sürekli iyileştirmeyi ve başarılarını sürekli kılmayı hedefleyen şirketimiz, kurumsal yapısı içinde ISO 9001:2000 Kalite Yönetim Sistemi’ni uygulamaktadır.
 
Sektördeki engin tecrübemizden hareket ederek insana ve çevreye duyduğumuz saygıyla dünü, bugünü ve yarını gelecekle buluşturuyor, nakliyat sektöründe yeni projelerimizle sizlere sigortalı nakliyat hizmeti sunuyoruz.

SAYGI VE BAĞLILIK

  • İşimizi en doğru şekilde, hakkıyla ve gönülden sahiplenerek yaparız.
  • Net sözler verir, verdiğimiz sözleri mutlaka yerine getiririz, sonuçlarını bildiririz.
  • Kendimizi ve çalışma arkadaşlarımızı devamlı geliştiririz.
  • Tüm ilişkilerimizde dürüst, şeffaf ve tutarlı davranır, bu sayede güvene dayalı uzun vadeli ilişkiler kurarız.